Informace pro rodiče

Znovuotevření MŠ – od 01. 05. 2020 – nutnost přečíst celý příspěvek

Vážení zákonní zástupci dětí Naší MŠ.

Po uzavření mateřské školy Dobrá od 16. 03. 2020 z důvodů ochrany před výskytem a šířením COVID – 19 bude mateřská škola ode dne 01. 05. 2020 znovu otevřena. Respektive od pondělí dne 04. 05. 2020.

Samozřejmě se jedná o otevření v době karantény, v době nouzového stavu, který vydala vláda ČR a nevíme, jak dlouho bude trvat. Prosíme rodiče, aby brali na vědomí rizika, která jsou stále aktuální a v závislosti na ně zvážili nutnost využívání MŠ pro jejich děti.

 

Podmínky pro vstup dítěte do MŠ v době nouzového stavu, který vydalo MŠMT:

  • Zřízení dětské/hlídací skupiny ve firmě/neziskovou organizací je podle názoru MŠMT možné. Musí být dodržovány zásady hygieny. Nošení roušky nebo jiného krytí úst a nosu (šála, šátek atd.) je povinné i na pracovišti a týká se například i dětí v mateřské škole. V rámci možností by děti měly mít roušky při všech činnostech. Je vhodné, aby rodiče vybavili své dítě dostatečným množstvím roušek, šátků, látkových tunelů atd.

 

Tuto podmínku budeme vyžadovat v MŠ, proto prosíme, abyste zvážili, zda vaše dítě zvládá nosit roušku (látkový tunel apod.). Do MŠ

V době nouzového stavu bude upravena otevírací doba MŠ a to od 7:00 hod. do 16:00 hod, z důvodů zajištění provozu pedagogickým dozorem.

Pokud Vaše dítě bude docházet do MŠ v době nouzového stavu, prosíme, abyste jej předem nahlásili prostřednictvím emailu msdobra@msdobra.cz do termínu: 28. 04. 2020. Rodiče nahlášených dětí budou informováni o bližším opatření MŠ, jako např. o postupu při odevzdávání a vyzvedávání dítěte, omezení na odpolední odpočinek apod. Do MŠ mohou přijít jen plně zdravé děti, bez rýmy, kašle a jiných potížích.

                                                 

V Dobré 17. 04. 2020                                                                          

Bc. Jana Maďová

ředitelka MŠ

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.