Informace pro rodiče

Podzimní tvoření s rodiči

11. 10. odpoledne se rodiče společně se svými dětmi setkali v jednotlivých třídách, aby v rámci Podzimního tvoření vytvořili výtvory, které by ozdobily naše stromečky před školkou. Rodiče donesli pro toto tvoření nejrůznější podzimní plody jako například kaštany, šišky, podzimní listy, šípky či žaludy. Paní učitelky dodaly další materiál a rodiče společně s dětmi mohli začít tvořit.

A co všechno jednotlivé třídy vytvořily? Byly to podzimní řetězy, sovičky, podzimní skřítkové, někde se dlabaly dýně a někde zase tvořili rodiče s dětmi společně doma a hotové výrobky pak připevnili společně přímo na stromeček. Zkrátka všem se dílo povedlo a všichni mohli obdivovat jednotlivé krásně nazdobené stromečky.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.