Informace pro rodiče

UZAVŘENÍ MŠ z důvodu výskytu nákazy COVID – 19

Vážení rodiče,

bohužel i na nás došlo, a tak z důvodu rozhodnutí Hygienické stanice bude od zítra tj. 28.10.2020 – do neděle 8.11.2020 mateřská škola Dobrá uzavřena. Důvodem je karanténa mateřské školy.

Prosíme všechny rodiče, aby buď kontaktovali lékaře svého dítěte a neprodleně se dostavili na testy, nebo aby dítě dodržovalo karanténní dobu do čtvrtka 5.11.2020.

Také Zákonné zástupce prosíme, aby byli obezřetní a sledovali zdravotní stav svých dětí. Na doporučení hygieny mají rodiče při změně zdravotního stavu dítěte okamžitě jednat. Taktéž musí každý zaměstnanec mateřské školy neprodleně reagovat při změně svého zdravotního stavu.

Sledujte prosím aktuality na našich webových stránkách. Pokud hygienická stanice nerozhodne jinak, školka se znovu otevře v pondělí 9.11.2020

V Dobré 27.10.2020                                                                                                                                                              Bc. Jana Maďová, ředitelka MŠ

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.