Informace pro rodiče

Dravci na naší zahradě

Dne 01. 10. 2018 k nám opět zavítala skupina Vancoš se svou sokolnickou show. Jejich vystoupení bývá pro děti velmi zábavné, ale také poučné, neboť program je zaměřen na soužití člověka s přírodou. Tato sokolnická skupina ukazuje dětem historii lovu s dravými ptáky. Děti měly možnost pozorovat na naší zahradě jestřába, supa, káně, sokola, kondora a také sovy v letu. Děti si mohly některé dravce nejen prohlédnout zblízka, ale také si je pohladit, pokud měly odvahu. Ty nejodvážnější děti se zapojily i do společného vystoupení i s dravci, zapojeny byly také vybrané paní učitelky. Vše samozřejmě probíhalo ve velmi veselé a srdečné atmosféře, jak to skupina Vancoš umí. Děti byly nadšené a spokojené, určitě si někdy příště rády tuto sokolnickou show zopakují.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.