Informace pro rodiče

AKADEMIE K 50. VÝROČÍ POSTAVENÍ NAŠÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY

14. listopadu 2018 se většina dětí naší MŠ vydala odpoledne autobusy do kina Petra Bezruče ve Frýdku-Místku. V kině se děti oblékly do posledních kousků svých kostýmů a v zákulisí i v horních řadách sedadel kina čekaly na tu správnou hodinu, kdy měla celá akce začít. Mezitím se do kina postupně trousili rodiče, prarodiče, sourozenci dětí i všichni ostatní pozvaní hosté. 17. hodina odbila a celá akce začala.

Všechny přítomné přivítala paní ředitelka spolu s panem místostarostou, jež společně celou akci moderovali. V zákulisí se již nedočkavě připravovala na své vystoupení třída Včeliček, která se prezentovala pohádkou „O veliké řepě.“ Po Včeličkách nastoupily děti ze třídy Broučků, které si připravily a zahrály pohádku s názvem „Sněhurka a sedm trpaslíků.“ A již se v zákulisí chystala další třída – třída Sluníček, která vystoupila s pohádkou „Červená Karkulka.“ Pohádku „O perníkové chaloupce“ zahrály všem přítomným děti ze třídy Motýlků.  No a na závěr vystoupila třída předškoláků Delfínci se svou pohádkou „Zlatovláska.“

Prostor mezi jednotlivými pohádkami vyplňovala paní ředitelka spolu s panem místostarostou povídáním o tom, jak se školka stavěla, byly promítány diapozitivy z let minulých. Na pódium byly rovněž pozvány bývalé paní ředitelky, které se podělily o své zážitky z dob dřívějších. Na závěr se všechny děti shromáždily na pódiu, kde si všechny společně poslechly klip, který společně nacvičily a nazpívaly všechny paní učitelky. Následoval potlesk s poděkováním všem vystupujícím. 

Rodiče měli po programu možnost se občerstvit v předsálí kina, kde bylo pro všechny připraveno pohoštění, které bylo dílem šikovných maminek, babiček či jiných příbuzných.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.